איך הכל התחיל..

העיתון הוקם על ידי ישראל גולדברג לפני כ-10 שנים, לעילוי נשמת בנו אביה יהושע ז"ל גולדברג, במטרה להפיץ תורה וערכים לציבור הדתי לאומי בארץ.

ישראל גולדברג שהיה בין מקימי עלון השבת הראשון 'באהבה ואמונה' בחר את השם 'גילוי דעת' על שם המכתבים שהרב צבי יהודה קוק זצ"ל הוציא והיו נקראים כך.
קהל היעד של העלון הוא הציבור הדתי הלאומי על כל גווניו בדגש על הציבור התורני, לכן מלבד העיצוב המוקפד ורמת התוכן הגבוהה, העיתון מקפיד על כבוד תלמידי חכמים, כתבות וטורים ערכיים ולא נגרר אחרי אופנות חולפות.

בנוסף לתפוצה הרחבה של כ-70,000 עותקים בבתי הכנסת, מופץ העלון בדיוור ישיר ובאופן אלקטרוני (ניוזלטר) אל כ-25,000 קוראים ובנוסף עולה לדף הפייסבוק של העלון ולאתר הבית של גילוי דעת.  

עלון גילוי דעת מאופיין בחיבורו העמוק עם הקוראים ובשימת דגש על תכנים עדכניים ומדורים ייחודיים הגורמים לשיתוף פעולה זה ולהיענות ותגובות רבות.

'גילוי דעת', שבחודשים הקרובים יחגוג את העלון ה-500, ממשיך לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ומביא לציבור הדתי כתבות מעניינות, טורים של רבנים ואישי ציבור מובילים בצורה עדכנית, כמו טור ווטסאפ של רב העונה לשאלות בנושאים החשובים למגזר, קומיקס לילדים, חידות וטורים המתאימים לכל קורא: ילדים, נוער, נשים ומבוגרים.  

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן