מאמר מערכת גליון 442

מאמר המערכת גליון 440

אדם מסתכל באופק

פסח בא, הכול פורח מסביב, עברנו חורף גשום ועמוס משקעים ברוכים, הכינרת השמינה לה יפה, המעיינות התמלאו עד הקצה והארץ פורחת. בתום תקופת הניקיונות, הקניות, הסידורים וההכנות נשאר לנו רק להצטייד במים, בכובע ובמצה עם שוקולד ולצאת לחרוש את הארץ היפה והאהובה שלנו.

מוגש לכם גיליון מורחב של 'גילוי דעת' לפסח, אתם מוזמנים לשמור אותו במכונית במהלך חול המועד, שכן נוסף על הטורים הקבועים שלנו אספנו מידע על מבחר טיולים וחוויות לחול המועד פסח וצירפנו לגיליון פרטים על מעיינות, על מסלולים יפים ועל פינות חמד ברחבי הארץ. מוזמנים לבחור, לצאת לטייל ולספר לנו בוואטסאפ איך היה: 053-3352991.

 

 

כמו כן מידע על אירועי חול המועד מרכזיים נוספים מצפה לכם במדור 'בעניינים', ובו פירוט זמני הפעילות וכל מה שצריך כדי לחזור הביתה מלאי חוויות, עייפים אך רצוצים וגם מרוצים. 

קוראים יקרים, 

פסח הוא חג של חירות וחיים. אנא מכם, בשטחי ההתארגנות לטיולים, ב'הפנינגים' למיניהם, באירועי התרבות והדרכים: שמרו על עצמכם, במיוחד על הילדים הקטנים. בשעת שגרה כבישי ישראל מסוכנים, ובשעת חופשה וטיול על אחת כמה וכמה, שכן הכבישים עמוסים והנהגים קצרי רוח מהפקקים ומהעומס. אנא פקחו את העיניים פעם ועוד פעם. רק ככה נימנע מאסונות מיותרים.

בברכת חג אביב כשר ושמח לכל בית ישראל,

המערכת

מאמרי מערכת נוספים:

מאמר מערכת גליון 494

שְׁלַח-לְךָ אֲנָשִׁים, וְיָתֻורוּ אֶת-אֶרֶץ כְּנַעַן, אֲשֶׁר-אֲנִי נֹתֵן, לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל" – פרשת השבוע מתחילה בסיפור המרגלים.

קרא עוד »