סטיילינג חגים – מועדים לשמלה

סטיילינג סוכות | רותם טל

סטיילינג חגים רותם טל

"יש לך שמלה לחג?" זו השאלה הנשית המקבילה ל"התחלת לבשל לראש השנה?". עוד לא הכנסנו את הילדים לשגרה, והופ החגים כבר פה.

אחרי שסיימת להלביש את כולם ולקפל לאיש את השרוולים כדי שהחולצה תתפוס קצת צורה עם כל הכרס שפתאום יצאה (מתי היא באמת יצאה?!), הסתובבת בקניונים, בירידים ובמכירות הביתיות, מדדת ווידאת שהשכנה לא קונה משהו דומה – מצאת אותה! את שמלת החג המושלמת, זו שמחמיאה לגזרה ולא מבליטה את השאריות מאוגוסט.

אז מה, זה אומר שמעכשיו תלבשי אותה רק עם אותה מטפחת שהמוכרת התאימה לך ואמרה שזה מבליט את הירוק שבעיניים? מכיוון שראש השנה הוא רק הספתח ויש לנו עוד כמה סיבובים לבית הכנסת וסעודות אצל הדודה והדוד, חשוב שהשמלה שבחרת תוכל לשרת אותך במקסימום שילובים. נסי ליצור מראה שונה מהתכנון המקורי בחנות, כזה שייתן לך תחושה שיש לך מה ללבוש ושהבגד לא חד-פעמי.

איך את עם שרשרות? שרשרת עם נוכחות שתגנוב את הפוקוס או אולי דווקא ארוכה ומוזהבת, קלסית? העיקר לא לפחד כלל, לנסות, למדוד. אין אישה שלא מתאימה לה שרשרת.

ואם בתכשיטים עסקינן, לא יוצאים מהבית ללא עגילים! בעיניי הם המסגרת של הפנים, תוספת קטנה שמשנה את כל התמונה. אומנם הטרנד הנוכחי הוא עגילים גדולים ואפילו עצומים, אבל למי שלא רגילה אני ממליצה להתחיל בעגילי פנינה או יהלום קטן וצמוד (תגידו לאיש שרותם אמרה!), ומכאן אפשר רק להשתפר.

המטפחת ככיסוי ראש כבר מזמן הפכה אמירה אופנתית ולא רק הלכתית, ואי אפשר להתעלם מהתוספת הנהדרת הזו ללוק הכולל. נסי למצוא במגירת המטפחות צבע שונה שיכול להתאים לשמלה. היעזרי בגלגל הצבעים וחפשי את הצבע המשלים לצבע השמלה, זה שמולו בגלגל, ותופתעי לגלות את ההרמוניה שבחיבור. ומה עם קשירה חדשה? בואי נפתח את הראש! שלל סרטונים מחכים לך ברשת ובהם קשירות מגוונות שיכולות להעניק לפנים מראה צעיר ועדכני ולחדש את ההופעה הכללית התחדשות שלא מצריכה הוצאה נוספת.

ונחזור לצבע: הופעה מדויקת כוללת לרוב שלושה צבעים. הצבע השלישי יכול להגיע בדמות אביזרים או נעליים (לא שחורות), ולא מחייב שיבלוט אלא די בנגיעה. הוא יוסיף עניין למראה שלך וייצור מראה שיקי ושמח.

ומה קורה אם השמלה שקנית בכביסה או שאת ממהרת לצאת לתפילה וצריכה מראה מדויק אבל לא מתאמץ? שלפי מהארון את השמלה השחורה, זו שיש לכל אחת מאיתנו, והתחילי ליצור ממש כמו על קנווס. קשרי את המטפחת עם פפיון חגיגי בצד, התאימי שרשרת או עליונית בצבע דומיננטי, מי שמעיזה יכולה למדוד חצאית מעל השמלה, כאשר השמלה משמשת חולצה בפנים, ולהדגיש את קו המותן.

ואי אפשר לדבר על צבעים בלי לגעת באיפור. כל אחת לפי רמת הכיסוי המתאימה לה, שבה היא מרגישה היא אך משודרגת יותר. בתקופת החגים ובשבתות בכלל אני מחפשת מוצרי איפור עמידים, כאלה שיחזיקו מעמד עד ההבדלה. שני מוצרים נהדרים שמראים את כוחם בכל שבת מחדש הם האיילינר של gade, שמגדיל את העין בעזרת פס שחור בעפעף, ושפתון של Bourjois, הקיים בגוונים רבים, ובמשיחה קלה תוכלי לתחום את השפתיים ברמת הדגשה המתאימה לך.

רגע לפני שאנחנו נפרדות קבלי את הטיפ החשוב ביותר: תקופת החגים עמוסה ברגשות, בתפילות, באוכל ובריצות ממקום למקום. אל תוותרי על הנוחות בהופעתך לצד היופי והאסתטיקה. כשאת תרגישי בנוח בבגדים שבחרת, גם תשדרי זאת לעולם ותיראי טוב עוד יותר.

אני מברכת את כולנו שנזכה השנה לקבל את עצמנו ולאהוב את המשתקף במראה מבפנים החוצה.

רותם טל

ייעוץ סטיילינג אישי וסדנאות

0525666663

סטיילינג חגים רותם טל
סטיילינג חגים רותם טל
סטיילינג חגים רותם טל
סטיילינג חגים רותם טל

כתבות נוספות באותה קטגוריה