סטיילינג שבועות – איך ללבוש לבן בחג השבועות?

סטיילינג שבועות | מיכל סלומון, סטייליסטית ומעצבת שמלות כלה וערב

סטיילינג שבועות

המדריך המקוצר

ח – חיתוכים. שימי לב למקומות שיש בהם חיתוכים בשמלה, והתאימי אותם למבנה גופך. אם התברכת במותניים צרים, יהיה נכון ללבוש שמלה שבה חיתוך רוחבי במותניים או לחלופין להכניס את החולצה לתוך החצאית וליצור חיתוך רוחבי.

אם יש לך בטן בולטת, העדיפי בגד שבו חיתוכי אלכסון או לבשי מעל השמלה עליונית פתוחה; ככה תיצרי קווי אורך שיחלקו את גופך חלוקה אופטית לשלושה חלקים, יטשטשו ויאריכו.

 ג – גזרה. יש סוגים שונים של מבני גוף, ללא קשר למשקל. אם ניחנת במבנה גוף משולש, למשל, כלומר פלג גופך התחתון רחב יותר מהעליון, העדיפי שמלה או חצאית בגזרת A (מתרחבת). כמו כן במבנה גוף כזה, אם בחרת בפריט לבן אחד, העדיפי שהחולצה תהיה לבנה ולא החצאית. טיפ נוסף: לבוש מונוכרומטי (הכול לבן) גורם מראה ארוך ומחמיא.

ש – שילובים. למראה מעודן ונקי שלבי עם הלבן תכשיטים ומטפחת בגוני פסטל. אם בא לך לצאת באמירה שלבי שרשרת, נעליים או מטפחת בצבע עז יותר.

ב – בדים. שימי לב לסוג הבד. אם עברת את מידה 36, ותרי על הטריקו הנצמד והלא מחמיא. בחרי בדים נעימים ורכים שאינם נדבקים, כמו שיפון, פשתן, 100% ויסקוזה או בדים מבוטנים. כל אלו נותרים רחוקים מעט מהגוף.

ו – וריאציות. על ידי שילוב אביזרים ונעליים את יכולה ליצור וריאציות שונות לאותה השמלה.

ע – עמדי מול המראה. כן, כן, את! עמדי ובחרי את החלק הכי יפה שבך. זה המקום לתת עליו את הדגש. אם אלו המותניים – על ידי חיתוך במותניים; אם אלו הפנים – הדגישי אותם במטפחת מסוגננת, בעגילים וכיו"ב.

ו – ותרי. ותרי על ההשוואה לאחרות, את יצירה אחת ומיוחדת. השקיעי בעצמך!

ת – תודה. הודי על הטוב שיש בך, חייכי, שמחי בו והשקיעי בעצמך. החיוך הוא האקססורי הכי חשוב, ולא משנה איזה צבע את לובשת 😊

חג שבועות שמח.

מיכל סלומון, סטייליסטית ומעצבת שמלות כלה וערב

פייסבוק: מיכל סלומון michal gurvitz salomon

 Michals by michal salomon

אינסטגרם: michal.salomon

סטיילינג שבועות

כתבות נוספות באותה קטגוריה