זוגיות

איך להיפרד?

שירלי והל מאמנת אישית ליצירת זוגיות

שירלי והל

מאמנת אישית ליצירת זוגיות

פגישה שארכה ארבע שעות יוצרת ציפיה מאוד גדולה להמשך, ואכזבה היא התגובה שעולה אם הדברים לא יצאו לפועל. חסרים כאן נתונים איך סיימת את הפגישה, האם השארת הרגשה של ציפיה שיהיה המשך או שאמרת: "אני צריך לחשוב על זה".

שאלה:

נפגשתי עם מישהי שעל פניו מאוד נראתה לי כמתאימה אולם אחרי הפגישה הראשונה שלנו שארכה כמעט ארבע שעות, הגעתי למסקנה לאחר מחשבות רציונליות של בעד ונגד, שהיא לא מתאימה לי ואני צריך לחתוך לפני שיתחילו להתערבב כל מיני רגשות בשיקולים השכליים שלי. 

חשבתי בהתחלה להתקשר אליה אבל אני חושש שזו תהיה שיחה גרועה ושאני כרגיל לא אמצא את המילים. אני הרבה יותר בן אדם של המילה הכתובה ולכן חשבתי פשוט לכתוב לה. כך זה יצא רהוט ומדויק ובדיוק כמו שאני רוצה. האם זה בסדר? או שאחרי ארבע שעות של פגישה היא בטח מצפה למשהו אינטימי יותר מעוד הודעת SMS. רק שאין לי מושג מה יהיו התוצאות של שיחת טלפון בינינו כי היא ממש טובה בלהתנסח ולשכנע. אין לי מושג מה לעשות.

תשובה:

ראשית, כמה חשוב שאתה כל כך רגיש ואכפתי כלפי הצד השני ומקשיב גם לצורך של הצד השני. נשמע שאכן חשבת לעומק על הדברים ואתה בטוח שהקשר לא מתאים.

פגישה שארכה ארבע  שעות יוצרת ציפיה מאוד גדולה להמשך, ואכזבה היא התגובה שעולה אם הדברים לא יצאו לפועל. חסרים כאן נתונים איך סיימת את הפגישה, האם השארת הרגשה של ציפיה שיהיה המשך או שאמרת: "אני צריך לחשוב על זה".

במידה והינך יודע ששיחת הטלפון תוביל אותך לצאת לדייט שני מחוסר נעימות אליה, אז אפשרות ההודעה אכן נכונה יותר. המטרה בסיום קשר היא לסיים בצורה יפה ומכובדת שמשאירה בצד השני איזושהי בהירות וטעם טוב.

לכן, אם אתה בוחר לכתוב הודעה, אל תכתוב הודעה כגון: "מצטער, אבל החלטתי שזה לא מתאים", תכתוב הודעה שמכבדת את הצד השני שמסבירה את התהליך שעברת, כפי שציינת במחשבה של בעד ונגד.

תאפשר לה יכולת להגיב, כמובן בלי לחסום ישר את הטלפון שלה, דבר שיכול ליצור הרגשה לא נעימה בצד השני.

כדי לא ליצור סיטואציות כאלה בעתיד כדאי שהפגישות הראשונות יהיו עד שעתיים.

בהצלחה בהמשך. 

שתפו

Scroll to Top
גלילה למעלה