לא תאמינו - צמודי קרקע צמוד לירושלים במחיר מיוחד

כשמחירי הדיור בישראל ממשיכים כל הזמן לעלות והחלום על הדירה הולך ומתרחק עבור צעירים רבים, ריבה רפפורט יצאה לשמוע על הפרוייקט החדש הנבנה בימים אלו ביישוב אדם, וחזרה עם בשורה:

"אז גם לכם סיפרו שלקנות בית זה חלום גדול מידי בישראל? סיפרו לכם שבית באירופה עולה כמו דירה ישנה בישראל? או בית דו משפחתי בארה"ב עולה כמו דירה בשיכון ד' בפריפריה?", שואלת ריבה.

רגע לפני שאנחנו עוזבים את הארץ, ריבה בולמת אותנו: "שימו לב לבית המפנק הזה שאתם יכולים לקנות. בית שהוא לא בדרום ולא בכפר נידח. 10 ק"מ מירושלים בלבד! והבית הזה יעלה לכם כ2.6 מיליון שקלים!"

"אתם גם לא צריכים ללמוד שפה אחרת, להגר, להוציא דרכון פורטוגלי ואפילו לחזור בתשובה!", מוסיפה ריבה על דרך ההלצה, "באדם מקבלים ואוהבים דתיים, חילונים, את כל קשת גווניה של החברה הישראלית".

"אז הראל מה הקאץ'?" שואלת רפפורט את מנהל השיווק בפרוייקט, ומקבלת  את התשובה: "יש לנו במרחק של 3 דק' נסיעה את פארק התעשייה 'שער בנימין', שם יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים: אם זה סופרים, קופות חולים, מוסכים, מסעדות וחנויות בגדים, אפילו חדר כושר יש שם. כל מה שהאוכלוסייה באזור צריכה. אם אנחנו צריכים מסעדות, קניונים, 10 דק' נסיעה ואנחנו במרכז ירושלים", מוסיף הראל.

הראל ממשיך ומספר על הפרויקט עצמו: "מדובר על פרויקט של 60 יחידות דיור. בתים בגדלים שונים, בין 160 ל180 מ"ר, שישה חדרים, עם גינות גדולות, עם חניות. שימי לב ריבה," הוא מדגיש, "פה שורת הבתים- 30 מטר מכאן" אומר הראל ומצביע לעבר שדות חקלאים פרוסים- "זה הנוף שלנו, ירושלים נמצאת במרחק עשרה קילומטרים. השילוב המושלם."

"אוקי, אז למה זה המחיר?" מקשה עליו ריבה. "תראי," משיב לה הראל, "אנחנו נמצאים במרחק של 10 קילומטרים מירושלים. באותו מחיר שאנחנו מוכרים פה בית של 160 מ"ר עם שישה חדרים, במרכז העיר אפשר לקנות עם זה רק 2.5 חדרים."

לסיכום, אומרת ריבה: "שימו בwaze 'אדם', תבואו ותתרשמו מהנוף- ואולי", היא מוסיפה, "הוא יהפוך לנוף הילדות שלכם."

Scroll to Top
גלילה למעלה