ביקור קצר בבירת בנימין- היישוב עלי צומח וזאת ההזדמנות שלכם להצטרף

לא עוד אנשי מקלחת בבוקר ואנשי מקלחת בערב, עזבו אתכם ממתחילים בביסקוויט או מתחילים בקרמבו- העולם כבר מזמן מתחלק לאנשים שכבר רכשו דירה למול האנשים שעוד לא.

"אז גם אתה ואת לא מצליחים למצוא איפה לגור? החיים עוד לפניכם ולעומת החברים שלכם, לא בא לכם לוותר על: מצד אחד נוחות ומרכזי קניות ליד הבית, אבל גם אוויר נקי ונוף שממלא את המצברים?", שואלת ריבה רפפורט. "מחפשים לא לנסוע רחוק בשביל גן או בית ספר, ואפילו השכלה גבוהה. ואל תשכחו את הנוף וכל הירוק מסביב."

"נשמע כמו בדיוק מה שאתם או כל משפחה צעירה צריכה. אך האם זה אפשרי?" מקשה ריבה באומץ, "התשובה היא כן! ואפילו בבית יפה בבניין מודרני ובדירות מאובזרות שמציעות לכם מחיר משתלם-", היא אומרת, "תכירו את עלי."

"אז מה המחיר של הדירות ומה אני מקבלת בתמורה?", שואלת ריבה את מנהל הפרויקט, "אנחנו בפרוייקט של דירות 4, 5, 7 ו-8 חדרים. כאשר הדירה הקטנה היא 124 מטר עם 2 מרפסות של 25 מטר, והמחיר סה"כ 1,430,000 לדירה קטנה. המחיר הולך ועולה מ-1,600,000 עד 1,800,000 וקופץ לדופלקסים של 7,8 חדרים. גם מחיר מעולה לבית גדול," מסביר מנהל הפרוייקט, "גם חינוך מדהים גם אוכלוסייה וגם מקום שיש בו הכל."

"היום היישוב עלי מונה 1,000 משפחות.", מספר מנהל הפרוייקט, "היישוב בצמיחה גדולה. הפוטנציאל שלו לגדול בעשור הקרוב- כמעט להכפיל את עצמו. הוא הופך להיות מיני עיר שיש בו את כל השירותים: שירותי ביטוח לאומי, קניונית, בתי ספר ומוסדות חינוך לרוב.".

"ומה אופי האוכלוסייה?" שואלת ריבה, "היישוב עלי פתוח לכולם," משיב לה מנהל הפרוייקט, "כל מי שמגיע מתקבל באהבה. דתי וחילוני, אשכנזי וספרדי, קצין ובחור ישיבה – כולם פה מתחברים ביחד."

"בקיצור", מסכמת הכתבת, "בית הוא לא רק ארבעה קירות, אלא מרחב שלם שמשפחה שצומחת. "אז אל תתפשרו," מוסיפה ריבה לסיכום- "תבחרו בטופ בעלי".

Scroll to Top
גלילה למעלה