גליון 511

שליפות

אסף נבון

מאת:ברל'ה קרומבי

כדאי לזכור שבסוף כל אחד צריך רק מישהי אחת וכל אחת רק מישהו אחד, לכן גם מי שזה לא בא לו בקלות, לא כדאי ליפול לייאוש בין החיפושים

כדאי לזכור שבסוף כל אחד צריך רק מישהי אחת וכל אחת רק מישהו אחד, לכן גם מי שזה לא בא לו בקלות, לא כדאי ליפול לייאוש בין החיפושים

בן 38, בעלים של אתר שליש גן עדן

אבא

דניאל. הבעלים של רשת החנויות "דני ספרים". חיוך על הפנים תמיד, מעורר השראה, הבן אדם הכי שמח שאני מכיר, באמת זכיתי באבא יוצא דופן, מלא בסיפורים אופטימיות שמחה ואמונה. הוא גם "דני ספרים", מפעל חיים מדהים שהתחיל מחנות קטנה בקרית גת.

 

אמא

שולמית. עקרת בית.

צדיקה אמיתית, אמונה טהורה מהדור של פעם, דואגת ואוהבת ללא תנאי וללא גבולות. 

 

החצי השני

בת אל, רואת חשבון במקור, שעובדת כיום בשידוכים בין זוגות שנרשמים בשליש גן עדן.

אהבת חיי. הכי לוחמת, הכי חזקה והכי נמרצת. היא מנהלת בפועל את שליש גן עדן, ועושה את זה בלב רחב ובפרגון ללקוחות ולעובדים. 

תמיד חושבת קדימה ומשתדלת לראות את הצד החיובי בכל סיטואציה. זו כנראה תכונה בסיסית לשדכנית.

 

צפריה

מקום מגוריי. מושב קסום ואנשים קסומים עוד יותר.

 

שליש גן עדן

זכות עצומה שנפלה בחלקנו. היקף חתונות שאין לו תקדים. עשרות אלפי חתונות כבר התרחשו,  ביניהם מאות זוגות שאני מכיר אישית.

לא העלינו על דעתנו שזה יתגלגל לאתר הכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בעולם.

רק השבוע שמענו (פעם חמישית!) על שלוש אחיות שהכירו באתר.

 

ימי בראשית

בעקבות ניסיונות כושלים שלי להכיר לחבר טוב מישהי, הגעתי למסקנה שיש חוסר באתר "מגזרי" התחלנו בלי הרבה חלומות ועם הרבה קשיים. אגב, החבר הכיר את אשתו באתר ויש להם כבר 3 ילדים.

הזוג הראשון

אלמנה עם ארבעה ילדים, שלאחר חודש מההיכרות בשליש גן עדן התקשרה לומר תודה. ממש התרגשנו.

 

***

סיוון רהב מאיר

אחד הזוגות שלנו שהכירו בשליש גן עדן, בחרו לעשות דייט ראשון בהרצאה שלה. זה נגמר בחתונה. מה שממש ריגש זה שלאחר שהזוג התחתן היא שיתפה את הסיפור היפה בהרצאה שלה.

 

ציונות דתית

המגזר הכי מיוחד בשידוכים, והאמת גם הכי רומנטי. גם הסטיגמה של הבררנות באה ממקום של רצון למצוא את הטוב השלם והכי מושלם עבורך.

 

רווקות מאוחרת

מעבר לקלישאה, בסוף יש סיפור אישי מאחורי כל אחד ואחת. כל מקרה כמעט שונה מהמקרה השני. כדאי לזכור שבסוף כל אחד צריך רק מישהי אחת וכל אחת רק מישהו אחד, לכן גם מי שזה לא בא לו בקלות, לא כדאי ליפול לייאוש בין החיפושים.

 

פייסבוק

שם התחלנו ומשם התגלגלנו. היתרון בפייסבוק שיש תגובות של אנשים אמיתיים. ככה גילינו במקרה מאות פוסטים של אנשים שכתבו שהכירו בשליש גן עדן.

ביום ירושלים נתניהו וריבלין הגיבו על פוסט שהזכיר אותנו בתור קונטרה לאפליקציה בינלאומית מוכרת. אנשים מפרגנים לנו בקבוצות ובאופן אישי. אפילו חנן בן ארי פרגן לנו בהודעה אישית.

 

Jsmart

אפליקציה חדשה שלנו, כבר מקום ראשון בישראל בפופולריות בקטגוריות הדייטינג, מתאימה גם למגזר הכללי ועוד מעט נפתחת ליהודים בעולם. הוכחנו שם שכולם (כולל גברים) מעדיפים קשר רציני וארוך טווח. יש שם דברים שלא עשו באף אפליקציה בישראל ויש כמעט 1,000 נרשמים ביום ואנחנו מקווים שנשמור על הקצב הזה ונגיע לכל עם ישראל.

 

אפליקציות הכרויות

היום כולם באפליקציות ורוב ההכרויות נעשות דרך שם. כמעט ולא נשארו אפליקציות "כחול לבן" ולאפליקציות ה"בינלאומיות" יצא שם רע. אנחנו מקווים שאפליקציית jsmart תצליח לנגוע במקומות שאנחנו לא נגענו ותוכל לדבר לכמה שיותר פנויים ופנויות בישראל ובעולם. זה אחד הדברים הכי חשובים היום.

 

עד החתונה

פרויקט שעשינו לסגירת חתונות באולמות אירועים. לפני הקורונה היינו סוגרים כמעט 50 אירועים בחודש ללקוחות שהכירו בשליש גן עדן ובכלל. עבודה מטורפת של חנן – בחור אחד יחיד ומיוחד, שמנהל עם הזוגות שיחות כולל על העיצוב של ההזמנה לאירוע עד 2:00 לפנות בוקר.

 

אסף נבון

יהודי פשוט, משתדל למלא את התפקיד שלי בעם היהודי. 

השאלון:

שיר שגרם לך לבכות?

"הלב שלי" של ישי ריבו. כשרק יצא שמעתי אותו בהלוויה, כשהבת של מישהו שנפטר יחסית צעיר השמיעה אותו רגע לפני ההספד. מאז כל פעם שאני שומע את השיר אני נזכר ברגע המרגש הזה.

 

אחרי איזה דף פייסבוק / אושיית רשת אתה עוקב?

חוץ מספורט ופוליטיקה אוהב מאוד לקרא את אמיר מויאל.

 

נותנים לך יומיים לבזבז, מה אתה עושה איתם?

מנתק את הפלאפון והולך לטיול עם האישה והילדים.

 

אתה מקבל כרטיס פתוח לכל העולם, לאיזה יעד אתה טס?

תאילנד – שם היה ירח דבש ובא לי לסגור מעגל עם הילדים.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה למעלה