גליון 511

בדרך לכותל

ובחרת בחיים

ישראל גולדברג, מנכ"ל פרסומי ישראל וקרן אביה

בדרך לכותל | מאת ישראל גולדברג, מנכ"ל קרן אביה

מאוחדים בהר הזיתים
השבת לא אזכה לצעוד לכותל, כי אנחנו מארחים מטעם "קרן אביה" כמאתיים אורחים יקרים וחשובים במלון שבע הקשתות מעל הר הזיתים.
אומנם המרחק מהר הזיתים לכותל הוא רק כ-20 דקות הליכה, אך התפילה כאן, לכיוון מערב, מול הר הבית וקודש הקודשים, ממרומי הר המשחה, ליד מקום אפר פרה אדומה, מול הנוף של ירושלים כולה, מרגשת ומתקבלת לא פחות.
עשרות משפחות מהקבוצה הן אורחות קבועות שלנו שבאות שוב ושוב ולא מחמיצות הזדמנות לחזק את הנוכחות היהודית בצד המזרחי של ירושלים.
מאז נהרג אביה היקר שלנו, לפני כמעט 12 שנה, ונטמן בהר הזיתים, זכינו להעלות להר הזיתים עשרות אלפי יהודים, והם נהנים איתנו מהחוויה המרטיטה להחיות את העצמות היבשות ולהחזיר עטרה ליושנה.

השבת יהיו איתנו ידידים כמו הרב יגאל שפרן ומשפחתו, והרב דודי פוטש ומשפחתו, ישראל פרנס ומשפחתו, הרב הלל הורוביץ ומשפחות מירון, שוסהיים ונאמן ועוד רבים וטובים.
בשבת לא נדבר על פוליטיקה אף שאנחנו עומדים שלושה ימים לפני הבחירות. נוכל רק להתפלל לנוכח מקום מקדשנו שתיבחר ותקום ממשלת ימין עם חיזוקים תורניים וימניים ככל האפשר ושנשמור על אחדותנו למרות כל חילוקי הדעות ותשדירי התעמולה העוקצניים.
השרידות שלנו תלויה באמונה בלכידות ישראל ובנצח ישראל. את זה אסור לפספס לרגע. נתפלל גם שבע"ה יעברו מפלגות הימין כולן את אחוז החסימה.
ויש לי עוד משאלה חשובה: שהממשלה שתקום תשים בראש סדר העדיפויות את הטיפול במניעת תאונות דרכים כדי להפסיק את הקטל הנורא ואת שפיכות הדמים המיותרת הזו. שהשרים יחוקקו חוק להטלת אחריות ממונית כבדה על הנהגים הפוגעים, והם ישלמו מכיסם קנס כבד שירתיע עבריינים הסומכים על חברות הביטוח שמשלמות את הנזקים בשבילם.
ואם בהרתעה עסקינן, נחזק את הממשלה הבאה כדי שתחזיר את ההרתעה גם נגד אויבינו, החושבים שיוכלו להתחמק מעונש על פיגועים, בלונים, מנהרות וטילים, ונגד כל מי שמאיים על קיומה של מדינת ישראל – ונשכים ונפגע בו.
שבת שלום ובחירה באחדותנו

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה למעלה