גליון 511

זהב שחור

ענבי טלי משיקה את זן הקיץ סייבל - ענבי טלי כל עינב זהב

ענבי סייבל של חברת ענבי טלי

עשרות עיתונאים ואישי תקשורת נחשפו לזן ענבי המאכל החדש והמצטיין במתיקותו. מנכ"ל ענבי טלי שיקו דומוביץ' מכריז: "היעד – להרגיל את הילדים לסוכריות מהטבע".
עשרות אנשי תקשורת חרדים ודתיים, ובהם נציגים לכלל התקשורת החרדית והדתית, השתתפו ביום חמישי שעבר בערב מיוחד לרגל השקת זן ענבי המאכל סייבל של ענבי טלי.

מנכ"ל ענבי טלי שיקו דומוביץ הודה למשתתפים באירוע ואמר: "הזנים המיוחדים של ענבי טלי מיוצרים בהקפדה על כל עינב ועינב, תוצרת כחול-לבן ובהשגחה מהודרת. החקלאים של מושב לכיש עובדים קשה כדי להביא לכם את הסוכריות הבריאות של הטבע, ועכשיו כבר כולם יודעים שענבי טלי של מושב לכיש הם הענבים הטעימים ביותר.

"אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם הקהל הדתי והחרדי ומקווה שהילדים יבחרו בסוכריות מהטבע, שהן הענבים המיוחדים של ענבי טלי".
הערב נערך במסעדת לה קאזה בירושלים בהנחיית הרב אבא טורצקי. במהלך הערב נערכו טעימות לזני הענבים החדשים של ענבי טלי, והמשתתפים הופתעו מאיכותם הנדירה ומטעמם המתוק של הענבים נטולי החרצנים, אך גולת הכותרת הייתה זן סייבל המיוחד, שהוחבא בשולחנות ונחשף רגע לפני הקינוח. כל המשתתפים נהנו מאוד מהזנים החדשים של ענבי טלי ובסוף האירוע אף ביקשו להצטייד למען בני ביתם.
מנכ"ל פרסומי ישראל מר ישראל גולדברג ציין: "שיתוף הפעולה של פרסומי ישראל עם ענבי טלי עולה שלב להיכרות עם הזנים הייחודיים ולהחדרתם לשוק. אנחנו שמחים שהעלינו את המודעות לענבי טלי בקהל הדתי והחרדי, ונוסף על הסלוגן המוכר 'כל עינב זהב' הטמענו את האמרה 'ענבי טלי – סוכריות מהטבע', במיוחד למען משפחות גדולות ששומרות על בריאות ילדיהן. ברוך ה' הצלחנו להביא את ענבי טלי לכל בית דתי וחרדי, ואנחנו מקווים שהציבור ימשיך ליהנות מהענבים האיכותיים ומהמגוון הרחב של הזנים המתוקים של ענבי טלי".

גלילה למעלה