מיומנה של מטפלת

חוק וסדר

ענת גופשטיין

ענת גופשטיין

פסיכותרפיסטית ומנחת הורים

בנוסף, השבוע נודע שבמסגרת מבצע “חוק וסדר” של המשטרה, שנערך בעקבות פרעות תשפ”א, הגישה הפרקליטות בסך הכול 2 כתבי אישום נגד המחבלים שהתפרעו בלוד. אלפי ערבים התפרעו, בזזו, וניסו לרצוח – ורק שניים הועמדו לדין. 

זה היה בהפגנה הגדולה של ארגון להב”ה, בפאתי שער שכם, בתחילת פרעות תשפ”א: שני אנשים עקבו והלכו אחריי לכל מקום. התחלתי לנוע ממקום למקום, כדי להבין אם זה אמיתי. בשלב מסוים, הרגשתי שזו כבר הטרדה וחשתי מאוימת. ניגשתי לבחור שנשא נשק, שיתפתי אותו בתחושותיי, והחלטנו לגשת יחד לבדוק מה הם רוצים. הבחור כבר היה בהיכון, אך כשהוא ראה במי מדובר, הוא ניגש אליי והדהים אותי: “ענת, אני מכיר אותם, הם בלשים במשטרת ירושלים”.
בתחילה רציתי לגשת ולצרוח עליהם. אבל הבנתי שאין עם מי לדבר. בשביל המשטרה, אנחנו האויב. לא אלה שזורקים אבנים; לא אלה שבאים לשרוף בתי כנסת ולרצוח יהודים; אנחנו אלה שנרדפים, על דעות – ולא על מעשים. רבים כבר אמרו: רדיפה פוליטית היא פשע. השבוע בנצי בעלי היה בחקירה, ביחידת הסייבר של להב 433 במשטרה. הוא נחקר על סרטים שהפיק לפני כמה שנים, שבו הזהיר מסכנת ההתבוללות. ואני שואלת את להב 433: איפה הייתם בשבוע שעבר? שבוע שבו בנות קטינות נעדרו, והערבי שניצל אותן העלה תמונות שלהן עם נשק?!
בנוסף, השבוע נודע שבמסגרת מבצע “חוק וסדר” של המשטרה, שנערך בעקבות פרעות תשפ”א, הגישה הפרקליטות בסך הכול 2 כתבי אישום נגד המחבלים שהתפרעו בלוד. אלפי ערבים התפרעו, בזזו, וניסו לרצוח – ורק שניים הועמדו לדין. את מבצע “חוק וסדר”, מתברר, צריך לערוך בראש ובראשונה במערכת אכיפת החוק בישראל.
בשעת כתיבת שורות אלה, ממשלת שמאל מושבעת בישראל. יום שחור לכל יהודי ציוני במדינת ישראל. שטיפת המוח של השמאל כבר החלה: “הפרעות לא היו על רקע לאומני, אלא פשיעה פלילית רגילה”, אמר שר המשטרה המיועד, עומר בר לב. זאת לאחר שאת ארגון להב”ה, הוא מבקש להגדיר כארגון טרור. למרות הרדיפה האובססיבית נגדנו, אנחנו נמשיך לעשות ולפעול. הטירוף השמאלני להשתיק אותנו, רק נותן לנו את הכוח להמשיך הלאה. לא ננוח ולא נירתע; נעשה הכול כדי לעזור לעוד ועוד בחורה לשוב ליהדות ולחזור לחיק עמה. יש לנו את הכוח לעזור להן.

שתפו

Scroll to Top
גלילה למעלה