שליפות

יצחק ווסרלאוף

אחדות בימין:
לא אחידות אלא אחדות. בגדול יש הסכמה רחבה בימין סביב הנושאים הבוערים, כמו: תיקון מערכת המשפט, השתלטות על אדמות מדינה בנגב, טיפול שורשי בטרור והתיישבות רחבה בארצנו. ישנן דעות שונות שנוגעות לשאלה: "איך עושים את זה", וכן דיונים אסטרטגיים טובים, בריאים וחשובים. אך כל זמן שכולם מבינים מה התוצאה שרוצים להשיג - זו אחדות.

אלעד הומינר

אלעד הומינר

יצחק ווסרלאוף | מנכ״ל מפלגת עוצמה יהודית

אבא
איש חינוך, חוקר חינוך, המורה הכי טוב שיש לי לחיים. נותן לי עצות זהב בניהול וביחסי אנוש, כל שיחה שלי איתו היא כמו שיעור לחיים, והוא רווי בהומור וביידישקייט. עד שיצא לפנסיה, עמד בראשות ישיבה תיכונית בהצלחה רבה במשך שנים רבות, ותלמידיו הם לתפארת מדינת ישראל.
אימא
צדקת אמיתית, חינכה אותי לאהבת אדם, לדיבור מנומס ונקי ולאמונה שהכול מאת ה' יתברך. תפילותיה הן כפוליסת ביטוח עבורי בשליחותי. תמיד בשמחה ותמיד מאירת פנים, אהובה על כולם ורואה רק טוב על כל אחד.
החצי השני
את מוריה הכרתי בזמן פעילותי בדרום תל אביב, האידאלים חיברו בינינו אז, ואלו מלווים אותנו בכל יום. מגדלת במסירות אין קץ את ילדינו כשאני מתזז בין פגישה לפגישה ומגיע בשעות מאוחרות הביתה. מצליחה לג'נגל בין משרה מלאה בחינוך ברמת אביב, לבין תואר שני במשפטים באוניברסיטת ת"א. אני נעזר בחוכמתה הרבה בצמתים מרכזיים בחיי, ואפשר לומר שהיא הרבה יותר מהחצי השני שלי.
אחדות בימין
לא אחידות אלא אחדות. בגדול יש הסכמה רחבה בימין סביב הנושאים הבוערים, כמו: תיקון מערכת המשפט, השתלטות על אדמות מדינה בנגב, טיפול שורשי בטרור והתיישבות רחבה בארצנו. ישנן דעות שונות שנוגעות לשאלה: "איך עושים את זה", וכן דיונים אסטרטגיים טובים, בריאים וחשובים. אך כל זמן שכולם מבינים מה התוצאה שרוצים להשיג – זו אחדות.
הדרום הפרוע
ההגדרה הזאת מצלצלת לי עוד מהתקופה שהייתה פה ממשלה ימנית 'לכאורה', לכאורה משום שלצערי היא לא תיקנה את העוול. אנחנו נדרוש בכל ממשלה ימנית שנהיה שותפים לה – תוכנית יישומית להשבת הריבונות לנגב כמשימה לאומית ממדרגה ראשונה.
הר הבית
מקור הקדושה והברכה. גם למתנגדים לעלייה להר, צריך להיות ברור שחייבים להילחם בחרפה ובחילול ה' המתחוללים בו. אם מתנגדי העלייה יפעלו בשיתוף פעולה, מתוך הבנה שלכל הפחות יש להרחיק את השועלים המחבלים המהלכים בו, נהיה כולנו במקום טוב יותר.
בחירות לכנסת
נערכים כל הזמן, אני קם בבוקר ומתנהל כאילו הבחירות הן מחר. אם כדי להפיל את הממשלה הרעה הזאת נצטרך ללכת לבחירות, נלך על זה. אנחנו מוכנים, ובע"ה גם ננצח.
עוצמה יהודית
ביתו של כל יהודי החפץ בחיים במדינתנו. בכנסים שלנו אפשר לראות את המגוון הכי גדול בעם ישראל, כולם מאוחדים למען מדינה יהודית אמיתית עם ביטחון, זקיפות קומה וכבוד לאומי.
איתמר בן גביר
אחי הגדול. בכל יום אני לומד ממנו מה זה להיות שליח ציבור, מהי מסירות אין קץ, ומהי אהבה ללא גבול לעם ישראל. האיש הזה יודע להילחם לא פחות טוב מכל מיני אנשי סיירת למיניהם, והוא גם יודע לנצח. המוטו שלו הוא שהכול אפשרי ושפשוט אסור לוותר, אין לו בלקסיקון את המילה ייאוש. שמעתי שיש כמה בשמאל שדואגים מהפופולריות שלו, אני מקווה שהדאגה שלהם רק תלך ותגבר.
דרום תל אביב
הבית שלי והמחדל של ממשלות ישראל לדורותיהן. הפקירו שכונות שלמות למסתננים ולעבריינים, כך למשל שכונת נווה שאנן נכבשה לחלוטין. אני לא אתפלא אם יום אחד המסתננים יקבלו פה אזרחות או ידרשו אוטונומיה. בינתיים, אין חוק ואין אכיפה, ולהפך – סמים וזנות גואים ברחובות, והתחושה היא כאילו יש מובלעת של מדינת עולם שלישית בלב העיר העברית הראשונה.
נפתלי בנט
כסאו אומנותו. מכירת החמץ לגוי בפסח היא כנראה המצווה האהובה עליו, והוא ממשיך איתה כל השנה. מכר ומוכר את מדינת ישראל לתנועה האיסלאמית – כל אצבע מורמת של רע"מ בממשלה, משומנת בסכומי עתק ובכל מיני הטבות ופינוקים לעבאס. החרפה הזאת רשומה על שמו וחקוקה על כסאו לדיראון עולם.
עם ישראל
אני כל כך אוהב את העם הזה. אני פוגש אותו בכנסים שאנו עורכים בערים ובפריפריה, ואני פוגש אותו בתל אביב עיר מגוריי. אני משתדל לאהוב כל יהודי, לא משנה מה דעתו הפוליטית. בסוף אנחנו עם אחד, עם גורל אחד ועם מורשת אחת.
ממשלת ישראל
מתבייש במי שיושב בה, ובעיקר מתבייש באנשים שהוליכו שולל את תומכיהם ושיקרו להם במצח נחושה.
בנימין נתניהו
תם עידן משפט נתניהו. השקר המומצא הזה הוא כתב אישום לפרקליטות ולכל החוקרים שביקשו בחקירה בצורה מפורשת: "תביאו לנו את הראש של נתניהו". ובכן, צריך להקים ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את החוקרים ותענה הפעם תשובה ברורה לשאלה המיתולוגית: "מי נתן את ההוראה"!
מנסור עבאס
מנסור הבוס. עושה צעדים משמעותיים לחיסול מדינת ישראל, ובסוף במקום לגלגל אותו לסוריה עם המריצה של ליברמן, עוזרים לו לבנות את התשתית הארגונית החמאסטנית בלב מדינת ישראל. עוד נשלם על כך מחירים כבדים לצערי.
עידית סילמן
נפגשתי איתה יומיים אחרי שעשתה את הצעד האמיץ ופרשה. במקום שבעלי תשובה עומדים וכו'.
תל אביב
העיר העברית הראשונה.
הפריפריה
אנשים חמים שמרעיפים עלינו אהבה גדולה. ממשלות ישראל פעמים רבות התייחסו אליהם כשקופים, אך בשבילנו הם הלב של עם ישראל.
הציונות הדתית (המגזר)
מגוון מאוד, דעתן מאוד, ולצערי גם מפולג מאוד. כוחנו באחדותנו.
בצלאל סמוטריץ'
לא מזמן רקדתי לידו בחתונה של מכר משותף. מפוצץ באנרגיות ולא מפסיק לרקוד, זה יכול לשקף במשהו את אישיותו – כולו אומר חיים, מהיר מחשבה וניתוח, רהוט ושנון. בצלאל הוא מנהיג מענצ' ואנחנו שמחים על השותפות איתו.
מערכת המשפט
כמו תפוח רקוב: צריך לשתול באדמה כדי שייצא עץ נאה שפירותיו מתוקים. ולא, יסריח ויעלה תולעים. אין ספק שאנחנו זקוקים לרפורמה חדשה שתשיב את אמון הציבור במערכת המשפט.

שיר שמרגש אותך? 

השיר "יעקב" של אברהם פריד – שיר המתאר את מסירות הנפש של יהודי בשמירה על הגחלת היהודית.
מקום שאתה חוזר אליו בטבע

אני אוהב את הים, ואני חוזר אליו שלוש פעמים בשבוע לפחות. האוויר, האינסוף ורעש הגלים ממלאים אותי במצברים.

הספר האחרון שקראת?

"קיצור תולדות ישראל" של מיכאל בר 

שבת בשבילך

מנוחת הנפש והגוף, זמן לאשתי ולילדים שכמעט לא רואים אותי במהלך השבוע. וגם אוכל טוב מעשי ידי אשתי להתפאר. 

איך אתה קובע עיתים לתורה

שומע בנהיגה בדרך לעבודה שיעור באפליקציית הדף היומי, ובשבת משתדל ללמוד תנ"ך ופרשנים שונים על הפרשה.

שאיפה עתידית

להיות המנכ"ל של בית המקדש.

עוד במדור זה

שליפות

שליפות

אבא איש חינוך. אומרים שהקשר לאבא משתקף בקשר עם הקב״ה…
שליפות

שליפות

אבאג׳ק סיאלום. נולד בתוניס ובהמשך היגר בגיל שמונה לצרפת עם…
שליפות

שליפות

אבאגיבור. חושב עליו בכל יום. אבי ז״ל נפצע בקרב עם…
שליפות

שליפות

אבאאינטלקטואל, למדן.אימאהעוגן של המשפחה, מורה בנשמתה, מנהלת בית ספר, בשלנית.…
שליפות

שליפות

אבאזאב. פתח אותי לעולם הכלכלה. משתכנע מכל טיעוני הימין, אבל…
שליפות

שליפות

אבא האבא הכי טוב בחיים, רחמים טסה. אבא שלמדתי ממנו…
שליפות

שליפות

אבא תותח, דוגמה אישית, יציבות, ביטחון, אכפתיות, קשיחות, אהבה, השראה,…
שליפות

שליפות

ההוריםדוד ואסנת. בעלי תשובה, עלו מאוסטרליה מתוך ציונות ואהבה לארץ.…
שליפות

שליפות

אבא אבא עלה מדרום אפריקה בגיל 19-20 אחרי מלחמת ששת…
שליפות

שליפות

אבאאהרן, יליד העיר יזד בפרס. עלה לארץ בשנת 1958. חשמלאי…
שליפות

שליפות

אבאמשה, בן לחלוצי כפר פינס. חקלאי בנשמה.אימאמלי, שורדת שואה שהטביעה…
שליפות

שליפות

אבאאבי היקר משיח. יליד שכונת הבוכרים בירושלים של שנות ה-40,…
שליפות

שליפות

אבא אהרון. אימא שושנה. החצי השני שרית. המשפחה עלמה (9),…
שליפות

שליפות

אבאגדל במוסקבה ולמד אומנות. עלה לארץ בראשית שנות ה-90.אימאגדלה בברדיצ'ב,…
שליפות

שליפות

אבאהוא ההוכחה שעם הרבה אמונה וכח רצון אפשר להתגבר על…
שליפות

שליפות

אבא יהושע. גדול הדור שלי. ממנו ספגתי אהבה לעם, לארץ…
Scroll to Top
גלילה למעלה