גליון 511

פוליטי

מפקד עצמה יהודית

איתמר בן גביר

איתמר בן גביר

המאמץ המשותף הוא כח מכפיל לכל הצדדים, האווירה מצוינת והחברות בין אנשי עוצמה יהודית והציונות הדתית עושים את שלהם ולכן השילוב בין המפלגות השונות הוא שילוב מנצח, אנחנו רואים זאת בכל סקר שנעשה לקראת הבחירות הבאות שנקווה שיבואו עלינו במהרה.

אתם יוצאים למפקד בעוצמה יהודית? שואלים אותי חברים בציונות הדתית ותשובתי הנחרצת היא, כן. חשוב למפלגת עוצמה יהודית לקיים מפקד עצמאי ולשמור על תנועה עצמאית ואין זה סותר את האחדות שיש לנו עם הציונות הדתית את שיתוף הפעולה המדהים בכנסת  ואת העובדה שבעזרת השם נרוץ ביחד גם בבחירות הבאות.

 

בימים אלו מתנהל המפקד לעוצמה יהודית ורבים המצטרפים מידי שבוע, עוד בטרם הכרזנו רשמית על מבצע ההתפקדות. המערך מוכן ואנו יוצאים לדרך שתעניק לנו יותר עוצמה ויותר כח במאבקים השונים שחרטנו על דגלנו.

 

ישאל השואל מדוע לעשות זאת, מדוע לא לרוץ ברשימה אחת שכוללת את כל הגוונים וכל הסוגים ואכן  הרבה מהמשותף ביני לבין חברי יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ, וחבריי  מיכל וולדיגר, שמחה רוטמן, אורית סטרוק, אופיר סופר ואבי מעוז ממפלגת נעם, עם כל אחד ואחת מהם יש עולם ערכים מלא ומשותף, אחווה אמיתית, פעילות פורייה  בישיבות סיעה משותפות, סיורים, ביקורים ומהלכים רבים גם מאחורי הקלעים וודאי בציבוריות הישראלית. רק לאחרונה הגענו יחד לחומש ושהינו שם במשך הלילה, חיזקנו את התושבים, למדנו יחד, בנינו את ההריסות ודאגנו לפתוח את המצור מעל חומש במהלכו לא אפשרו השוטרים להעביר לנצורים אפילו לא מזון בסיסי ושתיה.

 

המאמץ המשותף הוא כח מכפיל לכל הצדדים, האווירה מצוינת והחברות בין אנשי עוצמה יהודית והציונות הדתית עושים את שלהם ולכן השילוב בין המפלגות השונות הוא שילוב מנצח, אנחנו רואים זאת בכל סקר שנעשה לקראת הבחירות הבאות שנקווה שיבואו עלינו במהרה.

 

אך עם כל האמור, האחדות אינה אחידות. יש הבדלים בין אחיותינו 'ממפלגת הציונות הדתית' ו 'נעם' ל-'מפלגת עוצמה יהודית' ולכן חשוב לנו לשמור על עוצמה כתנועה עצמאית: עוצמה יהודית פונה לכלל האוכלוסייה בכל רחבי הארץ ולא רק לבני הציונות הדתית, אנו פונים גם לחרדים וגם לחילונים, גם למסורתיים וגם לדתיים ביישובי יו"ש, בפריפריה, במרכז, בדרום ובצפון.

 

עוצמה יהודית היא מפלגה כלל ישראלית. היא אינה פונה למגזר כזה או אחר אלא לכולם. לכל עם ישראל. נכון, ראשי המפלגה הם דתיים לאומיים, אני לדוגמא שולח את ילדי לישיבות  ואולפנות, מתגורר בחברון ואומר פעמים הלל ביום העצמאות, כמו גם חברי המנכ"ל יצחק וסארלוף בנו של הרב וסרלאוף מהעיר העתיקה שלמד בנתיב מאיר היה קומונר בבני עקיבא ולאחר מכן התגייס להסדר בבית שאן. אולם בעוצמה חברים גם אלמוג מבאר שבע, איתמר מנתיבות, דריו מעכו, משה מההתיישבות החקלאית,רועי הכבאי, ניב מהאבות הגרושים, איציק מנהגי המוניות,  עופר מבת ים ועוד ועוד רבים וטובים שלא היו מצטרפים לתנועת הציונות הדתית והם חובשי כיפת שמיים  למרות שחשוב לציין שאמונתם עמוקה עמוקה, בתוך היהדות ואהבתם למדינה אינה מוטלת בספק.

 

החזון של עוצמה היא לא לפנות לסקטור אחד, רחב ככל שיהיה, אלא לפנות לכלל ישראל ולהביא לחיבור של הציונות הדתית את הפריפריה, את השכונות ואת הציבור המסורתי הענק והעצום שיש במדינת ישראל.

 

עוצמה לא יכולה להיבלע בתוך הציונות הדתית, כי אזי נגרום נזק לרעיון כולו וגם למפלגת הציונות הדתית ולכן המפקד שאמנם מזהה את תומכי עוצמה, קורא להם להתגייס אך בסופו של דבר כל הכוחות יאוחדו להצלחה בבחירות ופעילות של סיעה משותפת ממש כמו היום !

 

עד כה התפקדו לעוצמה יהודית מתפקדים רבים, עוד בטרם קמפיין ופרסום רחב. יש היענות מרשימה של הציבור המתעניין ומתפקד באתר המפלגה והעידוד הזה נותן לי את הכח להאמין שהמהלך של ריצה נפרדת הוא מכפיל כח ומסוגל להביא לכך שנהפוך את הציונות הדתית  לסיעה השלישית בגודלה במדינת ישראל שיכולה להכריע את הכף בבחירות הבאות לטובת הימין. מה שנותר לעשות הוא להתפקד וזה פשוט, עושים זאת היום בלחיצת כפתור, ברוכים הבאים.
 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה למעלה